BRAZÍLIÁBAN MŰKÖDŐ MAGYAR SZERVEZETEK

szervezet neve

képviselő neve

képviselő e-mail címe

A Sao Pauló-i Magyar Házban működő egyesületek 

Rua Gomes de Carvalho, 823

04547-003 São Paulo/SP

Tel: +55-11-3849-0293

 


http://www.ahungara.org.br/

 

casahungara@uol.com.br

Magyar Ház - elnök

Pedro Marques

marques_pedro@yahoo.com.br 

Magyar Ház - alelnök

Esther Romer Toth

esther_toth@hotmail.com

Magyar Ház - szóvivő

Loránt Tirczka

lorant.tirczka@br.experian.com

Magyar Ház - pénzügyi igazgató

Lizi Tirczka

casallilo@gmail.com

Magyar Ház - titkár

Charlotte Hársi

chaharsi@yahoo.com

Ökumenikus Bibliakör

 

 

Magyar-brazil Kereskedelmi Kamara

Roberto Rohonczy

rohonczy@terra.com.br

www.ccibh.com.br

Külföldi Magyar Cserkészszövetség - Brazil Körzet

Charlotte Hársi

chaharsi@yahoo.com

Irodalmi Kör

Lizi Tirczka

casallilo@gmail.com

Könyves Kálmán Szabadegyetem

Egon Szentamásy

egonjanos@gmail.com

Magyar vacsora

Francisco Montano

francisco@pedraforte.com

Pántlika Néptáncegyüttes

Pedro Marques

marques_pedro@yahoo.com.br

Ropogós Csárdás Néptáncegyüttes

Ilona Marta Koszka Kiss

ilonamkiss@gmail.com

Ropogós Néptáncegyüttes

János Schiffer

schiffer.joao@gmail.com

Sarkantyú Néptáncegyüttes

Beatriz Kiss

etikiss@gmail.com

Zrínyi Néptáncegyüttes

Gyula Puskás

puskasgyula@hotmail.com

Tenisz Egylet

Robert Plank

robertplank@uol.com.br

A Segélyegylet keretében működő egyesületek

 

30desetembro@uol.com.br 
 

http://www.ahungara.org.br/

Brazíliai Magyar Segélyegylet - elnök

Francisco Tibor Dénes

ftdenes@gmail.com

Brazíliai Magyar Segélyegylet - alelnök

Madalena Judite Rath

mrath@uol.com.br

Brazíliai Magyar Segélyegylet - elnökségi tag

Charlote Németh

charinemeth@gmail.com

Brazíliai Magyar Segélyegylet - elnökségi tag

Francisco Montano

francisco@pedraforte.com

Brazíliai Magyar Segélyegylet - elnökségi tag

Esther Romer Toth

esther_toth@hotmail.com

Brazíliai Magyar Segélyegylet - elnökségi tag

Arpad Koszka

akoszka@gmail.com

Brazíliai Magyar Segélyegylet - titkár

Adriane Neves

30desetembro@uol.com.br

Bezembach Károly Könyvtár

Veronika Geocze

voveronika@hotmail.com

Bezembach Károly Könyvtár

Eszter Magyar

magyare@uol.com.br

Magyar iskola

Arpad Koszka

akoszka@gmail.com

Szondi György 13. sz. Cserkészcsapat - Fenntartó Bizottság

Esther Romer Toth - elnök

esther_toth@hotmail.com

Szondi György 13. sz. Cserkészcsapat - Fenntartó Bizottság

Andrea  Jarmi Derani-  alelnök

andreamej@yahoo.com.br

Szondi György 13. sz. Cserkészcsapat - Csapatvezető

Diana Fekete

difekete@gmail.com

Szondi György 13. sz. Cserkészcsapat - Csapatvezető

Gustavo Dénes

gudenes@yahoo.com.br

HIRADÓ folyóirat szerkesztősége

Hilda Budavári

budavari.benedek@uol.com.br

HIRADÓ folyóirat szerkesztősége

Karoly Gombert

gombert@terra.com.br

INFO – São Pauló-i Magyar közösség hírlevele

Madalena Judite Rath

mrath@uol.com.br

INFO – São Pauló-i Magyar közösség hírlevele

Arpad Koszka

akoszka@gmail.com

INFO – São Pauló-i Magyar közösség hírlevele

Lorant M. Tirczka

lorantemail@yahoo.com

Balázs Péter Idősotthon

Rua Léo Ribeiro de Moraes, 952 02910-060 São Paulo/SP

Tel: +55-11-3931 6560

Madalena Rath

mrath@uol.com.br

 

www.larpedrobalazs.org.br

Sakk-kör

Szabolcs Nagy

nagysz@ig.com.br

SERVA - Vila Anastáció-i Sport és Szabadidő Egyesület Marco Campagni  atramnew@terra.com.br

Egyházak

 

 

Evangélikus Lutheránus Magyar Egyházközség

Rua Sergipe, 270 

01243-000 São Paulo/SP

Tel: +55-11-3256-1241

Sandor Kenez

aek@escadex.com.br

Magyar Anyanyelvű Izraelita Hitközség

Rua Augusta, 259

01305-000 São Paulo/SP

Tomas Kovari

 

Jose Weinberger

3w@3w.com.br

 

jgweinberger@weintec.com.br

Református Magyar Egyházközség

Rua Domingos Rodrigues, 306

05075-000 São Paulo/SP

Orlando Nakamura 

orlando.nakamura@uol.com.br

Szent István Római Katolikus Egyházközség

Rua Santo Américo, 275

05629-020 São Paulo/SP

Tel: +55-11-3773-1888

Placid Atya

dplacido@csasp.g12.br


http://www.msg.org.br/

São Paulón kívül működő egyesületek

 

 

Nova Friburgó-i Magyar Ház

Al. Visc. Ouro Preto Lt. 14.

28625-220  Nova Friburgo/RJ

Tel: +55-22-2543-6265

Eva Bito

bitoeva@yahoo.com.br

Jaraguá do Sul-i Magyar közösség

R. Tomas Francisco de Goes, 187

89252-170 - Jaragua do Sul/SC

Tel: +55-47-3376-1217

Amauri Francisco Steinmacher

amauri@transito.ind.br

Confraria Húngara 

Presidente Epitácio Város (Árpádfalva)

Rua S. Paulo 5-55 Compl. Municipal

19470-000 Presidente Epitácio/SP

Carlos Alberto da Silva Corrêa

secturpe@uol.com.br

Confraria Húngara 

Rua Oliveira da Silva 54 apto.12 Tijuca 

Rio de Janeiro.

CEP: 20511-380

Presidente: Ágnes Szabó

scorpiogatto11@hotmail.com